Ekspertyzy kryminalistyczne
Szukaj
BIO GEN
Biuro Ekspertyz Kryminalistycznych
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa

Badania Dokumentów i Badania Grafologiczne

Nasza firma zajmuje się opracowaniem ekspertyz, które wykorzystuje się między innymi w sądzie, jako jeden z dowodów. W dziedzinie kryminalistycznej zyskaliśmy uznanie z uwagi na fachowe podejście do sprawy i wydanie rzeczowych opinii.

Nasi pracownicy to osoby, które cieszą się ogromnym uznaniem w świecie kryminalistyki oraz posiadają statut biegłych sądowych. Posiadają wysokie kwalifikacje, ale także praktykę w tej dziedzinie, dzięki czemu mogą wydać opinie na odpowiednie zagadnienia tematyczne.

Specjaliści dla nas pracujący to osoby z pokaźnym dorobkiem. Dwanaście tysięcy to liczba opinii wydanych przez naszą kadrę, w której skład wchodzą eksperci naukowi oraz specjaliści laboratorium policyjnego, jak również Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego.  

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do organów ścigania, ale także do osób prywatnych oraz firm, które potrzebują zasięgnąć fachowej opinii pismoznawczej.

Wykonujemy szczegółowe badania grafologiczne, które mogą posłużyć, jako dowód w sprawie sądowej.

Nasza oferta obejmuje:

1. Analiza pisma ręcznego
2. Badania psychografologiczne
2. Badanie wieku dokumentów (istnieje możliwość określenia wieku dokumentów nie starszych niż 2 lata, przedstawionych w oryginale z tekstem pisanym długopisem)
3. Badania identyfikacyjne maszyn do pisania
4. Badania autentyczności odbić pieczątek
5. Badanie autentyczności podpisów i zapisów (np. testament)
6. Badanie warstwy technicznej dokumentów ( badanie podłoża, użytych środków itd.)
7. Analiza dokumentów polskich oraz zagranicznych, również pod względem ich autentyczności
8. Badanie wiarygodności dokumentów urzędowych, cywilno – prawnych, itd.
9. Analiza kserokopii, druku komputerowego i maszynowego
10. Stwierdzimy czy na dokumencie najpierw był podpis (pismo) a później nadruk lub najpierw nadruk a później podpis (pismo)